Petíció indult azért, hogy Jávor Benedek kapja az MSZP–P egyetlen mandátumát
A választáson csúnyán leszereplő MSZP–P listájáról csak egy ember kerül be, Jávort pedig csak a negyedik helyre tették.
A választáson csúnyán leszereplő MSZP–P listájáról csak egy ember kerül be, Jávort pedig csak a negyedik helyre tették.
Tóth Bertalan listavezetőként lemond a saját mandátumáról, de nem fog automatikusan Ujhelyi István utazni Brüsszelbe. Jávor Benedek viszont biztosan nem lesz EP-képviselő.
Jávor alig találta a szavakat a Hír Tv-s kérdés után.
Az is kiderült, hogyan állítaná meg az elvándorlást a Magyar Kétfarkú Kutya Párt. Béreket csökkentene külföldön, Romániában például 3 százalékkal. A Partizán EP-választási vitaestjén jártunk.
A Polt Péter-féle Legfőbb Ügylészségtől várja, hogy adjon igazat abban, ami a kiperelt dokumentumokból kiderül: törvénytelen, hogy a svájci, és nem a magyar jog az irányadó a paksi bővítés szerződésében.
A háromnegyedes arányt is meghaladó médiatúlsúly alakult ki a magyar médiában a Közép-európai Sajtó és Média Alapítvány felállításával. Ez derül ki a kormánysajtó illegális finanszírozásáról szóló januári panaszbeadvány friss kiegészítéséből.
Trócsányi László nem ment el a beszélgetésre, ott volt viszont öt másik párt politikusa.
Jávor Benedek 4. helye biztos a listán, de más párbeszédes politikusok is felkerülnek majd rá.
Mártha Imre szerint nemzetközi politikai okai is lehettek a szerződés öt évvel ezelőtti villámgyors megkötésének.
Hét fejezet teljesen, egy részlegesen titkos.
Ráadásul ha a magyarok hibájából csúszás vagy költségnövekedés van, azt az orosz fél ráterhelheti a magyar félre.
Kitakarták, hogy kellene-e fizetnünk az oroszoknak, ha a kormány eláll a szerződéstől, bár ez nem sérti a bírósági ítéletet.
Hányadik helyet kapja Jávor Benedek? Ez a kérdés.
Amennyiben a Néppárt nem zárja ki a Fideszt a soraiból, bűnrészessé válik az unió demokratikus értékeinek lerombolásában – jegyezte le a hvg.hu birtokába jutott, Manfred Webernek címzett nyílt levelében Jávor Benedek, európai parlamenti képviselő.
Az EP-képviselő állta a sarat, de kormányt és médiáját a tények nem szokták zavarni.
A legújabb verzió szerint már 2017 decemberében eldöntötte a Lázár János vezette minisztérium, hogy a magyar költségvetésből fizetik ki az Elios-lámpákat. Erről akkor egy szót sem szóltak. Pont abban a hónapban mondtak le az uniós finanszírozásról, mikor a súlyos szabálytalanságokat megállapító jelentést aláírta az OLAF vezetője.